Політика конфіденційності

Інтернет-магазин «Fully Wooly» приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Наші відвідувачі можуть переглядати сторінки сайту, не повідомляючи своїх персональних даних.

Тільки коли ви робите замовлення на покупку товару, ми просимо надати ваш номер телефону та електронну адресу. Це необхідно для того, щоб ми могли зв’язатися з вами для узгодження деталей доставки.

Ми захищаємо конфіденційність ваших персональних даних і не передаємо їх третім особам.

Загальні положення

1.1. Наша політика конфіденційності визначає порядок отримання, зберігання, обробки та використання персональних даних користувача. Цю інформацію Користувач надає при оформленні замовлення в нашому інтернет-магазині.

1.2. Конфіденційність наданої інформації – обов’язкова умова для отримання магазином доступу до персональних даних користувача.

1.3. Користуючись послугами інтернет-магазину «Fully Wooly», Користувач погоджується з цією політикою збереження конфіденційності. Він дає право адміністрації сайту отримувати, зберігати, обробляти і використовувати його персональні дані на умовах цієї Політики конфіденційності, а також відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність інформації, наданої Користувачем.

  1. Персональні дані

2.1. Інтернет-магазин «Fully Wooly» збирає, зберігає, обробляє і використовує тільки ті персональні дані користувачів, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених товарів. Це – ім’я, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса доставки. Інша інформація може бути надана користувачем на його розсуд.

2.2. Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин «Fully Wooly» має право передавати персональні дані кур’єрським службам – виключно з метою виконання замовлення і доставки товару.

2.3. Ми не передаємо персональні дані користувача третім особам, крім випадків, прописаних у Законі України «Про захист персональних даних».

2.4. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональних даних Користувача від несанкціонованого доступу, знищення, блокування, копіювання, поширення конфіденційної інформації, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

  1. Зміна політики конфіденційності

3.1. Інтернет-магазин «Fully Wooly» залишає за собою право змінити умови Політики конфіденційності. В такому випадку, текст цього документа буде оновлено. Будь ласка, періодично переглядайте дані умови.

  1. Питання та пропозиції

4.1. Якщо у вас виникнуть питання або пропозиції щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, надсилайте їх до служби підтримки інтернет-магазину «Fully Wooly» за адресою електронної пошти woolyfully@gmail.com.